K13B OÜ
Tegevus
K13B OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 426.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1281 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
426.8 k €
▼ 5.1%aasta-aastas
▲ 33×üle sektori mediaani
Kasum
655.8 k €
▲ 1172%aasta-aastas
Kasumimarginaal
153.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.97 M €
Kasv
Käive
426.8 k €
▼ 5.1%
1a
▲ 16.5%
3a CAGR
▲ 43.5%
5a CAGR
Kasum
655.8 k €
▲ 1172%
1a
▲ 2.0%
3a CAGR
▲ 153%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
426.8 k €
Kasumi trend
655.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital39%
- Kohustused61%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 ✓ | 426.8 k € | ▼ 5.1% | 655.8 k € | 154% | 0 | — | 1.97 M € |
| 2024 ✓ | 449.8 k € | ▲ 8.8% | 51.6 k € | 11% | 0 | — | 1.32 M € |
| 2023 ✓ | 413.3 k € | ▲ 53.1% | 25.9 k € | 6% | 0 | — | 1.27 M € |
| 2022 ✓ | 269.9 k € | ▼ 23.6% | 618.3 k € | 229% | 1 | 269.9 k € | 1.24 M € |
| 2021 ✓ | 353.3 k € | ▲ 404% | 670.9 k € | 190% | 0 | — | 621.2 k € |
| 2020 | 70.2 k € | — | 6.3 k € | 9% | 0 | — | 87.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 110-118
- Registreeritud: 2018-04-04
- KMKR nr: EE102064708
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Risttuli OÜ100.00%
- Kristo Tihvan100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Kristo Tihvan — Juhatuse liige (alates 2018-04-04)