Vasara 50 OÜ
Tegevus
Vasara 50 OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 300 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27243 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
300 €
▼ 26.8%aasta-aastas
▼ 44×alla sektori mediaani
Kasum
-85 €
▲ 53.6%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-28.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
38.7 k €
Kasv
Käive
300 €
▼ 26.8%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-85 €
▲ 53.6%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
300 €
Kasumi trend
-85 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital97%
- Kohustused3%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 300 € | ▼ 26.8% | -85 € | -28% | 0 | — | 38.7 k € |
| 2023 | 410 € | — | -183 € | -45% | 0 | — | 38.8 k € |
| 2022 | — | — | 571 € | — | 0 | — | 1.5 k € |
| 2021 | — | — | — | — | 0 | — | 943 € |
| 2020 | 0 € | — | -1.1 k € | — | 0 | — | 1.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- MHM Property Holding osaühing
- HOONEÜHISTU KUNGLA-5
- Kuldbis House OÜ
- Tallinn, Seebi tn 32c korteriühistu
- Kolmas Kuus OÜ
- AVM OÜ
- OÜ FOEDUS
- Palmse Päikesepark 1 UÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vasara tn 50
- Registreeritud: 2019-05-22
- KMKR nr: EE102827770
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Anti Mölter — Juhatuse liige (alates 2019-05-22)