KKV Kinnisvara OÜ
Tegevus
KKV Kinnisvara OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 914.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #651 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
914.7 k €
▼ 7.7%aasta-aastas
▲ 70×üle sektori mediaani
Kasum
875.1 k €
▲ 29.5%aasta-aastas
Kasumimarginaal
95.7%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
2.57 M €
Kasv
Käive
914.7 k €
▼ 7.7%
1a
▲ 69.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
875.1 k €
▲ 29.5%
1a
▲ 49.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
914.7 k €
Kasumi trend
875.1 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital31%
- Kohustused69%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 914.7 k € | ▼ 7.7% | 875.1 k € | 96% | 0 | — | 2.57 M € |
| 2023 ✓ | 991.1 k € | ▲ 66.6% | 675.9 k € | 68% | 0 | — | 1.70 M € |
| 2022 ✓ | 595.0 k € | ▲ 216% | 679.0 k € | 114% | 0 | — | 1.02 M € |
| 2021 | 188.6 k € | ▼ 32.9% | 262.5 k € | 139% | 0 | — | 480.2 k € |
| 2020 | 281.0 k € | — | 217.7 k € | 77% | 0 | — | 217.7 k € |
Sarnased ettevõtted
- aktsiaselts ESMETA
- Keila Haldus OÜ
- Tapa vald, Tapa linn, Kooli tn 9 korteriühistu
- OÜ MÜÜGIEKSPERT INVEST
- Tammsaare Ärimaja OÜ
- HPT Property OÜ
- PROLIS Grupp OÜ
- Pirita Tee Development OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Betooni tn 14a
- Registreeritud: 2019-09-20
- KMKR nr: EE102192667
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Jörgen Keres33.36%
- Henry Kalmus33.32%
- Rauno Viljarand28.32%
- MAKE IT RAIN OÜ5.00%
- Rain Jõgioja100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (3)
- Henry Kalmus — Juhatuse liige (alates 2019-09-20)
- Jörgen Keres — Juhatuse liige (alates 2019-09-20)
- Rauno Viljarand — Juhatuse liige (alates 2019-09-20)