MA5 Arendus Osaühing
Tegevus
MA5 Arendus Osaühing on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 83.7 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4317 kohale 32 066 ettevõttest.
Maksuvõlg
15.8 k €Andmed seisuga 2026-05-12
- Vanim tasumata nõue2025-08-11
Ülevaade (2023)
Käive
83.7 k €
▼ 24.6%aasta-aastas
▲ 6.4×üle sektori mediaani
Kasum
-71.0 k €
▼ 250%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-84.8%
Töötajad
1
▼ 50.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
83.7 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
4.5 k €
Omakapital
6.1 k €
Kasv
Käive
83.7 k €
▼ 24.6%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-71.0 k €
▼ 250%
1a
▲ 167%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
▼ 50.0%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
83.7 k €
Kasumi trend
-71.0 k €
Töötajate arvu trend
1
Kapitalistruktuur
- Omakapital4%
- Kohustused96%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 83.7 k € | ▼ 24.6% | -71.0 k € | -85% | 1 | 83.7 k € | 6.1 k € |
| 2022 | 110.9 k € | — | 47.2 k € | 43% | 2 | 55.5 k € | 77.1 k € |
| 2021 | 0 € | — | 31.1 k € | — | 0 | — | 27.4 k € |
| 2020 | — | — | -3.7 k € | — | 0 | — | -3.7 k € |
Sarnased ettevõtted
- OJ Haldus OÜ
- Tallinn, Sõstra tn 3, Sõstra tn 4 korteriühistu
- AIANDUSÜHISTU DRUZNÕI-SAD
- ML Capital & Properties OÜ
- Tallinn, J. Sütiste tee 5 korteriühistu
- Tori vald, Sindi linn, Kooli tn 2b korteriühistu
- Neovenator OÜ
- Kõue mõis OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2019-10-14
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Toomas Kõiv — Juhatuse liige (alates 2025-06-04)