Mycastle OÜ
Tegevus
Mycastle OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 86.2 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4212 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
86.2 k €
▼ 17.9%aasta-aastas
▲ 6.6×üle sektori mediaani
Kasum
65.6 k €
▲ 741%aasta-aastas
Kasumimarginaal
76.1%
Töötajad
0
▼ 100%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
778.8 k €
Kasv
Käive
86.2 k €
▼ 17.9%
1a
▲ 6.4%
3a CAGR
▲ 15.3%
5a CAGR
Kasum
65.6 k €
▲ 741%
1a
▼ 33.3%
3a CAGR
▼ 25.8%
5a CAGR
Töötajad
0
▼ 100%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
86.2 k €
Kasumi trend
65.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital69%
- Kohustused31%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.2 k € | ▼ 17.9% | 65.6 k € | 76% | 0 | — | 778.8 k € |
| 2024 | 105.0 k € | ▲ 25.3% | 7.8 k € | 7% | 1 | 105.0 k € | 713.3 k € |
| 2023 | 83.8 k € | ▲ 17.0% | 52.1 k € | 62% | 0 | — | 705.5 k € |
| 2022 | 71.6 k € | ▲ 58.9% | 221.3 k € | 309% | 0 | — | 653.4 k € |
| 2021 | 45.1 k € | ▲ 6.6% | 113.6 k € | 252% | 0 | — | 432.1 k € |
| 2020 | 42.3 k € | — | 290.6 k € | 687% | 0 | — | 297.5 k € |
Sarnased ettevõtted
- Tartu linn, Anne tn 32 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 23a
- Registreeritud: 2019-10-17
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Vitalij Wassermann — Juhatuse liige (alates 2022-04-13)
- Danil Katkov — Juhatuse liige (alates 2022-01-21)