Nikolai Esimene OÜ
Tegevus
Nikolai Esimene OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 38.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #8028 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
38.3 k €
▲ 27.8%aasta-aastas
▲ 2.9×üle sektori mediaani
Kasum
-3.25 M €
▼ 242%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-8470.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
454.9 k €
Kasv
Käive
38.3 k €
▲ 27.8%
1a
▼ 21.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-3.25 M €
▼ 242%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
38.3 k €
Kasumi trend
-3.25 M €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital3%
- Kohustused97%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 38.3 k € | ▲ 27.8% | -3.25 M € | -8471% | 0 | — | 454.9 k € |
| 2023 ✓ | 30.0 k € | ▼ 64.0% | -948.5 k € | -3161% | 0 | — | 3.70 M € |
| 2022 ✓ | 83.4 k € | ▲ 4.8% | 278.4 k € | 334% | 0 | — | 4.65 M € |
| 2021 ✓ | 79.6 k € | ▲ 203% | 4.81 M € | 6051% | 0 | — | 4.37 M € |
| 2020 ✓ | 26.2 k € | — | -443.9 k € | -1693% | 0 | — | -441.4 k € |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Kolde pst 78 korteriühistu
- Eeninvest OÜ
- Rakvere linn, Võidu tn 88 korteriühistu
- ARTECH ENGINEERING Osaühing
- Mereriik Käsmu OÜ
- Coral OÜ
- Lääne-Harju vald, Rummu alevik, Sireli tn 16 korteriühistu
- Osaühing Alvi
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 8
- Registreeritud: 2019-11-13
- KMKR nr: EE102212440
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- US Real Estate OÜ100.00%
- U.S. INVEST AKTSIASELTS100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Uko Paasik — Juhatuse liige (alates 2023-02-10)