Carrynet OÜ
Tegevus
Carrynet OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 51.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #6211 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2023)
Käive
51.5 k €
▼ 46.1%aasta-aastas
▲ 3.9×üle sektori mediaani
Kasum
12.2 k €
▼ 77.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
23.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
91.6 k €
Kasv
Käive
51.5 k €
▼ 46.1%
1a
▲ 198%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
12.2 k €
▼ 77.2%
1a
▲ 301%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
51.5 k €
Kasumi trend
12.2 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital27%
- Kohustused73%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 51.5 k € | ▼ 46.1% | 12.2 k € | 24% | 0 | — | 91.6 k € |
| 2022 | 95.6 k € | ▲ 104% | 53.4 k € | 56% | 0 | — | 79.4 k € |
| 2021 | 46.8 k € | ▲ 2299% | 23.3 k € | 50% | 0 | — | 26.0 k € |
| 2020 | 1.9 k € | — | 188 € | 10% | 1 | 1.9 k € | 2.7 k € |
Sarnased ettevõtted
- Jõhvi vald, Jõhvi küla, Kaasiku tn 24 korteriühistu
- Jõelähtme vald, Loo alevik, Kuusiku tee 7, Kuusiku tee 9 korteriühistu
- Kinnisvara Laegas OÜ
- Narva linn, Tallinna mnt 65 korteriühistu
- OÜ Silsep
- Aktsiaselts TERMOISOLA
- PS Property OÜ
- Tartu linn, Uus tn 5 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 12
- Registreeritud: 2019-11-14
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Külli Koort — Juhatuse liige (alates 2019-11-14)