NikSteel OÜ
Tegevus
NikSteel OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 1.39 M € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #407 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
1.39 M €
▲ 20.0%aasta-aastas
▲ 106×üle sektori mediaani
Kasum
972.1 k €
▲ 43.5%aasta-aastas
Kasumimarginaal
70.1%
Töötajad
1
▼ 50.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
1.39 M €
Tööjõukulu töötaja kohta
30.3 k €
Omakapital
2.17 M €
Kasv
Käive
1.39 M €
▲ 20.0%
1a
▲ 26.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
972.1 k €
▲ 43.5%
1a
▲ 62.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
▼ 50.0%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
1.39 M €
Kasumi trend
972.1 k €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital81%
- Kohustused19%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.39 M € | ▲ 20.0% | 972.1 k € | 70% | 1 | 1.39 M € | 2.17 M € |
| 2023 | 1.15 M € | ▲ 42.7% | 677.2 k € | 59% | 2 | 577.2 k € | 1.20 M € |
| 2022 | 808.9 k € | ▲ 16.7% | 172.5 k € | 21% | 1 | 808.9 k € | 521.1 k € |
| 2021 | 693.1 k € | ▲ 94.0% | 225.2 k € | 32% | 0 | — | 348.6 k € |
| 2020 | 357.3 k € | — | 123.4 k € | 35% | 0 | — | 123.4 k € |
Sarnased ettevõtted
- Tammsaare tee 62 OÜ
- Tallinn House OÜ
- Favorte Stock OÜ
- Arvila OÜ
- FARMADA PAJUPESA ELURAJOON OÜ
- Merimetsa Kvartal OÜ
- OÜ Papiniidu Property
- Rakvere linn, Võidu tn 84 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Kiviõli linn, Graniidi tn 1
- Registreeritud: 2019-12-30
- KMKR nr: EE102286285
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Giuli Kardava — Juhatuse liige (alates 2020-08-24)