Vinkel Real Estate OÜ
Tegevus
Vinkel Real Estate OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 127.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3110 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
127.8 k €
▼ 21.9%aasta-aastas
▲ 9.8×üle sektori mediaani
Kasum
304.0 k €
▼ 22.7%aasta-aastas
Kasumimarginaal
237.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.28 M €
Kasv
Käive
127.8 k €
▼ 21.9%
1a
▲ 3.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
304.0 k €
▼ 22.7%
1a
▲ 94.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
127.8 k €
Kasumi trend
304.0 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital88%
- Kohustused12%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 127.8 k € | ▼ 21.9% | 304.0 k € | 238% | 0 | — | 1.28 M € |
| 2023 | 163.6 k € | ▲ 27.2% | 393.1 k € | 240% | 0 | — | 1.14 M € |
| 2022 | 128.6 k € | ▲ 11.2% | 63.4 k € | 49% | 0 | — | 687.2 k € |
| 2021 | 115.6 k € | ▲ 59.6% | 41.6 k € | 36% | 0 | — | 623.8 k € |
| 2020 | 72.4 k € | — | 36.5 k € | 50% | 0 | — | 460.8 k € |
Sarnased ettevõtted
- RKT Kinnisvara OÜ
- OÜ Meriadok
- Depoo Invest OÜ
- FTS KV OÜ
- Maardu linn, Ringi tn 11 korteriühistu
- OÜ KV Tolli 7
- Nordland City Home OÜ
- VVG Baltic OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tihase tn 3a-2
- Registreeritud: 2020-05-12
- KMKR nr: EE102264210
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Vinkel Group OÜ100.00%
- Karin Vinkel50.00%
- Toomas Vinkel50.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Karin Vinkel — Juhatuse liige (alates 2020-05-12)