Prosandoo OÜ
Tegevus
Prosandoo OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda kinnisvara ost ja müük” (EMTAK 68101). Aastakäive on 72.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4794 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2023)
Käive
72.5 k €
▼ 17.2%aasta-aastas
▲ 5.6×üle sektori mediaani
Kasum
14.6 k €
▼ 21.8%aasta-aastas
Kasumimarginaal
20.1%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
51.9 k €
Kasv
Käive
72.5 k €
▼ 17.2%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
14.6 k €
▼ 21.8%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
72.5 k €
Kasumi trend
14.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital63%
- Kohustused37%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 72.5 k € | ▼ 17.2% | 14.6 k € | 20% | 0 | — | 51.9 k € |
| 2022 | 87.6 k € | ▲ 120% | 18.7 k € | 21% | 0 | — | 37.3 k € |
| 2021 | 39.8 k € | — | 18.6 k € | 47% | 0 | — | 18.6 k € |
Sarnased ettevõtted
- Supra Kandetala Osaühing
- OÜ Raudmäe Kinnisvara
- Pro Revenüü OÜ
- Tartu linn, Ravila tn 62 korteriühistu
- HM Property OÜ
- Osaühing Blaumont Invest
- Narva linn, Kosmonaudi tn 3 korteriühistu
- MNB CapitalHoldings OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Magdaleena tn 17-1
- Registreeritud: 2021-04-08
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Heinar Nurk — Juhatuse liige (alates 2021-04-08)