Sära tee 8 OÜ
Tegevus
Sära tee 8 OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 282.9 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1744 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
282.9 k €
▲ 4.9%aasta-aastas
▲ 22×üle sektori mediaani
Kasum
28.2 k €
▼ 58.4%aasta-aastas
Kasumimarginaal
10.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.01 M €
Kasv
Käive
282.9 k €
▲ 4.9%
1a
▲ 156%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
28.2 k €
▼ 58.4%
1a
▼ 67.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
282.9 k €
Kasumi trend
28.2 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital60%
- Kohustused40%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 282.9 k € | ▲ 4.9% | 28.2 k € | 10% | 0 | — | 1.01 M € |
| 2023 | 269.7 k € | ▼ 8.0% | 67.8 k € | 25% | 0 | — | 980.3 k € |
| 2022 | 293.2 k € | ▲ 1649% | 92.9 k € | 32% | 0 | — | 912.5 k € |
| 2021 | 16.8 k € | — | 817.1 k € | 4874% | 0 | — | 819.6 k € |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Männiku tee 93 korteriühistu
- THE LOFT OÜ
- ÜLO Property OÜ
- osaühing Värvaltrans Varahaldus
- Nord Property OÜ
- Diego Arendus OÜ
- Narva linn, Kangelaste prospekt 23 korteriühistu
- Villa Wesset OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Sära tee 8
- Registreeritud: 2021-04-29
- KMKR nr: EE102366529
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- A.Reinwald OÜ80.00%
- Veljo Konnimois100.00%
- Dinasia OÜ20.00%
- Andrei Veršinin100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Andrei Veršinin — Juhatuse liige (alates 2021-04-29)
- Veljo Konnimois — Juhatuse liige (alates 2021-04-29)