TFC Valdus OÜ
Tegevus
TFC Valdus OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 13.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #15830 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
13.5 k €
▲ 574%aasta-aastas
≈sektori mediaani lähedal
Kasum
-272.6 k €
▲ 8.1%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-2021.3%
Töötajad
0
▼ 100%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
-881.8 k €
Kasv
Käive
13.5 k €
▲ 574%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-272.6 k €
▲ 8.1%
1a
▲ 144%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
▼ 100%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
13.5 k €
Kasumi trend
-272.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital0%
- Kohustused100%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.5 k € | ▲ 574% | -272.6 k € | -2021% | 0 | — | -881.8 k € |
| 2023 | 2.0 k € | — | -296.5 k € | -14827% | 1 | 2.0 k € | -609.2 k € |
| 2022 | — | — | -296.5 k € | — | 1 | — | -312.7 k € |
| 2021 | — | — | -18.7 k € | — | 0 | — | -16.2 k € |
Sarnased ettevõtted
- Järva vald, Järva-Jaani alev, Kalda tn 54 korteriühistu
- OÜ MinuSadam
- Kohtla-Järve linn, Keskallee 20 korteriühistu
- OÜ Kaevutee
- Lääneranna vald, Lihula linn, Ristiku tn 7 korteriühistu
- OÜ Virve KV
- Akimar OÜ
- Narva linn, Malmi tn 10 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vallikraavi tn 4
- Registreeritud: 2021-06-11
- KMKR nr: EE102414206
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Konrad Apartments OÜ50.00%
- Kenneth Karpov66.67%
- Sven Mihailov33.33%
- Aktsiaselts Transcom50.00%
Tegelikud kasusaajad
- Rein Kilk
Juhatus (2)
- Kaspar Kokk — Juhatuse liige (alates 2021-06-11)
- Sven Mihailov — Juhatuse liige (alates 2021-06-11)