Raadi Property OÜ
Tegevus
Raadi Property OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 630.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #932 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
630.5 k €
▼ 2.5%aasta-aastas
▲ 48×üle sektori mediaani
Kasum
42.3 k €
▼ 84.1%aasta-aastas
Kasumimarginaal
6.7%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
377.4 k €
Kasv
Käive
630.5 k €
▼ 2.5%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
42.3 k €
▼ 84.1%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
630.5 k €
Kasumi trend
42.3 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital6%
- Kohustused94%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 630.5 k € | ▼ 2.5% | 42.3 k € | 7% | 0 | — | 377.4 k € |
| 2023 ✓ | 646.4 k € | ▲ 21.2% | 265.9 k € | 41% | 0 | — | 335.1 k € |
| 2022 ✓ | 533.4 k € | — | 66.7 k € | 13% | 0 | — | 69.2 k € |
Sarnased ettevõtted
- OÜ RAUA KAPITAL
- Poordi 3 OÜ
- LIFT99 TLN OÜ
- Osaühing Sintos Invest
- Nõmmekeskuse Kodu OÜ
- Viimsi Properties OÜ
- ELON OÜ
- VISPELL KV Osaühing
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Türi tn 10d
- Registreeritud: 2022-01-12
- KMKR nr: EE102455582
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Osaühing FinansReal100.00%
- Oleg Kiryukhin100.00%
Tegelikud kasusaajad
- Oleg Kiryukhin
Juhatus (1)
- Vladislav Viršitš — Juhatuse liige (alates 2022-01-12)