Deslara OÜ
Tegevus
Deslara OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused” (EMTAK 68329). Aastakäive on 346 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27184 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
346 €
▼ 94.8%aasta-aastas
▼ 38×alla sektori mediaani
Kasum
336 €
▼ 2.9%aasta-aastas
Kasumimarginaal
97.1%
Töötajad
0
▼ 100%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
337 €
Kasv
Käive
346 €
▼ 94.8%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
336 €
▼ 2.9%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
▼ 100%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
346 €
Kasumi trend
336 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 346 € | ▼ 94.8% | 336 € | 97% | 0 | — | 337 € |
| 2023 | 6.7 k € | — | 346 € | 5% | 1 | 6.7 k € | 346 € |
Sarnased ettevõtted
- Viljandi linn, Mäe tn 14 korteriühistu
- KAE Kinnisvara OÜ
- Hooneühistu Koit I
- Hooneühistu Malmi-3
- Rapla vald, Rapla linn, Tulbi tn 5 korteriühistu
- Hooneühistu Rohu 128B
- OÜ M.JÄRV
- OÜ SMARTREND PROPERTY
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Mõisavahe tn 60-25
- Registreeritud: 2023-05-25
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Jevgeni Truhhan — Juhatuse liige (alates 2023-05-25)