Põhja-Pärnumaa vald, Vändra alev, Tuule tn 2 korteriühistu
Tegevus
Põhja-Pärnumaa vald, Vändra alev, Tuule tn 2 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 3.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #23613 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
3.4 k €
▲ 15.1%aasta-aastas
▼ 3.9×alla sektori mediaani
Kasum
0 €
—
Kasumimarginaal
0.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
189 €
Kasv
Käive
3.4 k €
▲ 15.1%
1a
▲ 64.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
0 €
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
3.4 k €
Kasumi trend
0 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital0%
- Kohustused100%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.4 k € | ▲ 15.1% | 0 € | 0% | 0 | — | 189 € |
| 2023 | 2.9 k € | ▲ 225% | 0 € | 0% | 0 | — | 189 € |
| 2022 | 905 € | ▲ 18.9% | 0 € | 0% | 0 | — | 189 € |
| 2021 | 761 € | ▼ 93.1% | 0 € | 0% | 0 | — | 189 € |
| 2020 | 11.0 k € | — | 0 € | 0% | 0 | — | 189 € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Turvise tn 9 korteriühistu
- Haldusteenus Loo Osaühing
- Põhja-Sakala vald, Kõidama küla, Olustvere tee 11a korteriühistu
- Elva vald, Aakre küla, Pargi tee 2 korteriühistu
- Lääneranna vald, Lihula linn, Jaama tn 6 korteriühistu
- GOLDEN AXE PROPERTIES OÜ
- Tallinn, Luste tn 7 korteriühistu
- Jõhvi vald, Kohtla-Nõmme alev, Kaevurite pst 5 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 1998-05-26
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Allar Pärn — Juhatuse liige (alates 2023-08-18)
- Mare Mäesalu — Juhatuse liige (alates 2023-08-18)