Tallinn, Kopliranna tn 24 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Kopliranna tn 24 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 39.9 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #7584 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
39.9 k €
▲ 8.5%aasta-aastas
▲ 3.1×üle sektori mediaani
Kasum
1.0 k €
▲ 126%aasta-aastas
Kasumimarginaal
2.6%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
15.7 k €
Kasv
Käive
39.9 k €
▲ 8.5%
1a
▼ 17.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
1.0 k €
▲ 126%
1a
▼ 17.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
39.9 k €
Kasumi trend
1.0 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital34%
- Kohustused66%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39.9 k € | ▲ 8.5% | 1.0 k € | 3% | 0 | — | 15.7 k € |
| 2023 | 36.8 k € | ▲ 0.0% | 452 € | 1% | 0 | — | 13.5 k € |
| 2022 | 36.8 k € | ▼ 48.8% | 1.3 k € | 4% | 0 | — | 13.0 k € |
| 2021 | 71.9 k € | ▲ 57.1% | 1.8 k € | 3% | 0 | — | 11.7 k € |
| 2020 | 45.8 k € | — | 2.2 k € | 5% | 0 | — | 10.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopliranna tn 24
- Registreeritud: 1998-04-30
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (5)
- Juri Samsonov — Juhatuse liige (alates 2022-02-22)
- Irina Prokhorova — Juhatuse liige (alates 2019-02-07)
- Gennadi Feldman — Juhatuse liige (alates 2017-12-29)
- Irina Kardaš — Juhatuse liige (alates 2017-12-29)
- Julia Timerbulatova — Juhatuse liige (alates 2017-12-29)