Hooneühistu Paide Rool
Tegevus
Hooneühistu Paide Rool on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 550 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #26889 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
550 €
▼ 14.1%aasta-aastas
▼ 24×alla sektori mediaani
Kasum
131 €
▼ 58.1%aasta-aastas
Kasumimarginaal
23.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
3.5 k €
Kasv
Käive
550 €
▼ 14.1%
1a
▲ 15.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
131 €
▼ 58.1%
1a
▲ 63.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
550 €
Kasumi trend
131 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 550 € | ▼ 14.1% | 131 € | 24% | 0 | — | 3.5 k € |
| 2023 ✓ | 640 € | ▲ 327% | 313 € | 49% | 0 | — | 3.5 k € |
| 2022 ✓ | 150 € | ▼ 58.3% | -705 € | -470% | 0 | — | 3.4 k € |
| 2021 | 360 € | ▼ 3.2% | 30 € | 8% | 0 | — | 3.8 k € |
| 2020 | 372 € | — | 111 € | 30% | 0 | — | 3.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Aiandusühistu Nadežda
- Free Forest OÜ
- P.P. Real Estate OÜ
- Endla Invest OÜ
- Hooneühistu RAUDSILLA-RATAS
- OÜ Coreen Invest
- Korteriühistu Herne 45/47
- Haapsalu linn, Pargi tn 2b korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Põllu tn 18-52
- Registreeritud: 1998-09-28
- Vorm: hooneühistu
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (3)
- Helle Kallau — Juhatuse liige (alates 2006-11-02)
- Kuldar Kanal — Juhatuse liige (alates 2006-11-02)
- Miia Taada — Juhatuse liige (alates 2006-11-02)