Tallinn, Lille tn 18 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Lille tn 18 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 16.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #14572 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
16.0 k €
▼ 1.5%aasta-aastas
▲ 1.2×üle sektori mediaani
Kasum
19 €
▲ 217%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.1%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
9.5 k €
Kasv
Käive
16.0 k €
▼ 1.5%
1a
▼ 43.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
19 €
▲ 217%
1a
▼ 40.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
16.0 k €
Kasumi trend
19 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital5%
- Kohustused95%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.0 k € | ▼ 1.5% | 19 € | 0% | 0 | — | 9.5 k € |
| 2023 | 16.2 k € | ▼ 85.1% | 6 € | 0% | 0 | — | 9.5 k € |
| 2022 | 108.8 k € | ▲ 23.3% | 39 € | 0% | 0 | — | 9.5 k € |
| 2021 | 88.2 k € | ▲ 573% | 92 € | 0% | 0 | — | 9.5 k € |
| 2020 | 13.1 k € | — | 22 € | 0% | 0 | — | 9.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Saaresinine OÜ
- Tallinn, Luha tn 32 korteriühistu
- Kadaka Apartment OÜ
- OÜ Buenaventura
- Imugi OÜ
- Põhja-Sakala vald, Suure-Jaani linn, Välja tn 6 korteriühistu
- Kauba Üks OÜ
- OÜ KS Kinnisvara BD
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 1998-11-09
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Anna Malinova — Juhatuse liige (alates 2024-07-18)
- Helari Tamm — Juhatuse liige (alates 2019-06-17)