Hooneühistu Salu
Tegevus
Hooneühistu Salu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 313 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27232 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
313 €
▲ 7.6%aasta-aastas
▼ 42×alla sektori mediaani
Kasum
0 €
—
Kasumimarginaal
0.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
19.8 k €
Kasv
Käive
313 €
▲ 7.6%
1a
▼ 37.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
0 €
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
313 €
Kasumi trend
0 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital55%
- Kohustused45%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 313 € | ▲ 7.6% | 0 € | 0% | 0 | — | 19.8 k € |
| 2023 ✓ | 291 € | ▲ 31.1% | 0 € | 0% | 0 | — | 19.8 k € |
| 2022 ✓ | 222 € | ▼ 82.5% | 0 € | 0% | 0 | — | 19.8 k € |
| 2021 | 1.3 k € | ▼ 67.0% | 0 € | 0% | 0 | — | 19.8 k € |
| 2020 | 3.8 k € | — | 0 € | 0% | 0 | — | 19.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Rakvere linn, Rägavere tee 12 korteriühistu
- Home Vara kinnisvarabüroo OÜ
- OÜ Merinõela
- Hooneühistu SÕPRUSE-12
- Hooneühistu KREENHOLMI GARAAŽID
- Nordecum OÜ
- NPR Grupp OÜ
- Hooneühistu Greendoors
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Rae vald, Aaviku küla, Toome tn 5
- Registreeritud: 1998-12-30
- Vorm: hooneühistu
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Andres Lukin — Juhatuse liige (alates 2019-06-11)
- Argo Tõnuri — Juhatuse liige (alates 2019-06-11)