Viljandi linn, Kauge tn 28 korteriühistu
Tegevus
Viljandi linn, Kauge tn 28 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 379.6 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1405 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
379.6 k €
▼ 52.4%aasta-aastas
▲ 29×üle sektori mediaani
Kasum
2.0 k €
▲ 1163%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.5%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
33.4 k €
Kasv
Käive
379.6 k €
▼ 52.4%
1a
▲ 150%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
2.0 k €
▲ 1163%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
379.6 k €
Kasumi trend
2.0 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital3%
- Kohustused97%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 379.6 k € | ▼ 52.4% | 2.0 k € | 1% | 0 | — | 33.4 k € |
| 2023 | 797.7 k € | ▼ 37.9% | 161 € | 0% | 0 | — | 31.3 k € |
| 2022 | 1.28 M € | ▲ 5158% | 641 € | 0% | 0 | — | 31.2 k € |
| 2021 | 24.4 k € | ▼ 29.3% | -204 € | -1% | 0 | — | 30.5 k € |
| 2020 | 34.5 k € | — | 39 € | 0% | 1 | 34.5 k € | 30.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- OÜ Apartment Pluss
- OÜ Frank Capital
- AKMA OÜ
- OÜ MESTRON GRUPP
- OÜ Kodutarve
- Rae Logistika OÜ
- Kesk tee 14 OÜ
- OÜ Keila Apartments
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 1999-03-26
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (3)
- Ingrid Lembavere — Juhatuse liige (alates 2024-07-15)
- Rivo Subi — Juhatuse liige (alates 2022-08-10)
- Kaido Kivipõld — Juhatuse liige (alates 2021-08-11)