Hooneühistu Väike-Kompassi
Tegevus
Hooneühistu Väike-Kompassi on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 489 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27015 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
489 €
· 0.0%aasta-aastas
▼ 27×alla sektori mediaani
Kasum
0 €
—
Kasumimarginaal
0.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
2.6 k €
Kasv
Käive
489 €
· 0.0%
1a
▼ 2.1%
3a CAGR
▼ 1.3%
5a CAGR
Kasum
0 €
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
489 €
Kasumi trend
0 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 ✓ | 489 € | · 0.0% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2024 ✓ | 489 € | ▼ 6.1% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2023 ✓ | 521 € | · 0.0% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2022 | 521 € | · 0.0% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2021 | 521 € | · 0.0% | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2020 | 521 € | — | 0 € | 0% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- OÜ V5
- HOONEÜHISTU NIIDU 1 AUTOBOKSID
- Metsahooldus OÜ
- Rahapall OÜ
- LPL PROPERTY OÜ
- Hooneühistu Puru Sõpruse 10
- Järva vald, Imavere küla, Kiigevere tee 6 korteriühistu
- Tallinn, Suur-Patarei tn 18 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raua tn 1-47
- Registreeritud: 1999-04-20
- Vorm: hooneühistu
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Galina Ignatenko — Juhatuse liige (alates 2008-01-25)
- Luule Pehter — Juhatuse liige (alates 1999-04-20)