Hooneühistu Ed. Vilde tee 121 D
Tegevus
Hooneühistu Ed. Vilde tee 121 D on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 450 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27052 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
450 €
▼ 18.2%aasta-aastas
▼ 29×alla sektori mediaani
Kasum
-103 €
▼ 249%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-22.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
3.6 k €
Kasv
Käive
450 €
▼ 18.2%
1a
· 0.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-103 €
▼ 249%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
450 €
Kasumi trend
-103 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 450 € | ▼ 18.2% | -103 € | -23% | 0 | — | 3.6 k € |
| 2023 ✓ | 550 € | ▲ 10.0% | 69 € | 13% | 0 | — | 3.7 k € |
| 2022 ✓ | 500 € | ▲ 11.1% | -6 € | -1% | 0 | — | 3.6 k € |
| 2021 ✓ | 450 € | ▲ 9.8% | 5 € | 1% | 0 | — | 3.6 k € |
| 2020 | 410 € | — | -52 € | -13% | 0 | — | 3.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Põhja-Pärnumaa vald, Vändra alev, Vana tn 44 // 44a korteriühistu
- Mittetulundusühing NAAT
- X Real Estate OÜ
- Kolmdisain Osaühing
- MTÜ Mere tee pumpla
- aiandusühistu JAKOR
- Osaühing Kingstone Invest
- MITTETULUNDUSÜHING SÕLE 27
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 121d
- Registreeritud: 1999-05-28
- Vorm: hooneühistu
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (1)
- Peeter Schultz — Juhatuse liige (alates 2024-01-09)