Saue vald, Saue linn, Kuuseheki tn 32 korteriühistu
Tegevus
Saue vald, Saue linn, Kuuseheki tn 32 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 340 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27194 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
340 €
▲ 34.4%aasta-aastas
▼ 38×alla sektori mediaani
Kasum
193 €
▲ 119%aasta-aastas
Kasumimarginaal
56.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.1 k €
Kasv
Käive
340 €
▲ 34.4%
1a
▲ 7.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
193 €
▲ 119%
1a
▲ 92.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
340 €
Kasumi trend
193 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital23%
- Kohustused77%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 340 € | ▲ 34.4% | 193 € | 57% | 0 | — | 1.1 k € |
| 2023 | 253 € | ▲ 11.5% | 88 € | 35% | 0 | — | 899 € |
| 2022 | 227 € | ▼ 18.1% | 47 € | 21% | 0 | — | 811 € |
| 2021 | 277 € | ▼ 6.4% | 27 € | 10% | 0 | — | 764 € |
| 2020 | 296 € | — | 47 € | 16% | 0 | — | 737 € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Hooneühistu Ädala tn.7B
- Mittetulundusühing Tapurla Paadihoiuühistu
- Osaühing Madigan Consulting
- OÜ M.JÄRV
- OÜ SMARTREND PROPERTY
- Osaühing Assi Kaubanduskompanii
- Rapla vald, Rapla linn, Tulbi tn 5 korteriühistu
- osaühing Trelevers
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Kuuseheki tn 32-3
- Registreeritud: 1999-06-14
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Kristjan Kiil — Juhatuse liige (alates 2023-07-14)
- Kristiina Roasto — Juhatuse liige (alates 2019-08-14)