Maardu linn, Kellamäe tn 5 korteriühistu
Tegevus
Maardu linn, Kellamäe tn 5 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 98.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3804 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
98.4 k €
▼ 1.2%aasta-aastas
▲ 7.5×üle sektori mediaani
Kasum
259 €
▲ 108%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
27.4 k €
Kasv
Käive
98.4 k €
▼ 1.2%
1a
▲ 2.0%
3a CAGR
▲ 8.9%
5a CAGR
Kasum
259 €
▲ 108%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
98.4 k €
Kasumi trend
259 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital76%
- Kohustused24%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98.4 k € | ▼ 1.2% | 259 € | 0% | 0 | — | 27.4 k € |
| 2024 | 99.6 k € | ▲ 9.1% | -3.1 k € | -3% | 0 | — | 10.8 k € |
| 2023 | 91.3 k € | ▼ 1.6% | -5.2 k € | -6% | 0 | — | 3.1 k € |
| 2022 | 92.7 k € | ▲ 36.5% | -2.6 k € | -3% | 0 | — | 31.3 k € |
| 2021 | 67.9 k € | ▲ 5.7% | -1.1 k € | -2% | 0 | — | 21.9 k € |
| 2020 | 64.3 k € | — | -1.8 k € | -3% | 0 | — | 31.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- OÜ Nordland
- Mevara Arendus OÜ
- OÜ Hospidali Setter
- Tevara Holding OÜ
- Tallinn, Kivila tn 5 korteriühistu
- AIANDUSÜHISTU ENERGEETIK-2
- Seafront Capital Management OÜ
- 1001 Properties OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 1999-10-19
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (4)
- Jelena Kübar — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Olga Pavljutškova — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Valeri Moroz — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Vitali Paškov — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)