Otepää vald, Sangaste alevik, Kooli tn 1 korteriühistu
Tegevus
Otepää vald, Sangaste alevik, Kooli tn 1 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 6.6 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #20516 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
6.6 k €
▲ 51.0%aasta-aastas
▼ 2.0×alla sektori mediaani
Kasum
101 €
▲ 1222%aasta-aastas
Kasumimarginaal
1.5%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
1.2 k €
Kasv
Käive
6.6 k €
▲ 51.0%
1a
▲ 114%
3a CAGR
▲ 66.4%
5a CAGR
Kasum
101 €
▲ 1222%
1a
—
3a CAGR
▲ 44.6%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
6.6 k €
Kasumi trend
101 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital36%
- Kohustused64%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.6 k € | ▲ 51.0% | 101 € | 2% | 0 | — | 1.2 k € |
| 2024 | 4.4 k € | ▲ 744% | -9 € | -0% | 0 | — | 1.1 k € |
| 2023 | 521 € | ▼ 22.7% | -33 € | -6% | 0 | — | 351 € |
| 2022 | 674 € | ▲ 40.4% | -151 € | -22% | 0 | — | 369 € |
| 2021 | 480 € | ▼ 7.7% | -104 € | -22% | 0 | — | 520 € |
| 2020 | 520 € | — | 16 € | 3% | 0 | — | 624 € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Niidu Majad OÜ
- Zulu Apartments OÜ
- OÜ Villa Norrenberg
- Tallinn, Kiriku põik 4 korteriühistu
- OÜ Knopke Teenused
- Saaremaa vald, Aste küla, Punase korteriühistu
- Pille 9 OÜ
- Marimaja OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2000-08-18
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Valmar Kängsepp — Juhatuse liige (alates 2023-07-11)
- Venda Vihmann — Juhatuse liige (alates 2023-07-11)