Aiandusühistu Lotos
Tegevus
Aiandusühistu Lotos on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Aiandus- ja suvilaühistute haldus” (EMTAK 68322). Aastakäive on 140 € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #27512 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
140 €
· 0.0%aasta-aastas
▼ 93×alla sektori mediaani
Kasum
-46 €
▼ 70.4%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-32.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
8 €
Kasv
Käive
140 €
· 0.0%
1a
▼ 4.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-46 €
▼ 70.4%
1a
▲ 126%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
140 €
Kasumi trend
-46 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital100%
- Kohustused0%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 140 € | · 0.0% | -46 € | -33% | 0 | — | 8 € |
| 2023 | 140 € | · 0.0% | -27 € | -19% | 0 | — | 54 € |
| 2022 | 140 € | ▼ 12.5% | -31 € | -22% | 0 | — | 81 € |
| 2021 | 160 € | ▼ 17.9% | -4 € | -3% | 0 | — | 112 € |
| 2020 | 195 € | — | 62 € | 32% | 0 | — | 116 € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- OÜ Vara Rent
- Garaažiühistu Soo
- OSAÜHING FORESTPROJEKT
- Osaühing Forent Kinnisvara Rent
- Balti Küte OÜ
- Tapa vald, Jootme küla, Jootme keskus 4 korteriühistu
- Hooneühistu Poldimäe
- Osaühing WeStyle
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Saue vald, Laitse küla
- Registreeritud: 2000-06-27
- Vorm: tavaline mittetulundusühing
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (3)
- Elvi Guštšina — Juhatuse liige (alates 2012-12-10)
- Julia Stepanova — Juhatuse liige (alates 2012-12-10)
- Ljudmilla Galaguš — Juhatuse liige (alates 2005-04-25)