Tallinn, Linnamäe tee 8 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Linnamäe tee 8 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 175.1 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2491 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
175.1 k €
▲ 6.3%aasta-aastas
▲ 13×üle sektori mediaani
Kasum
19.6 k €
▲ 553%aasta-aastas
Kasumimarginaal
11.2%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
45.1 k €
Kasv
Käive
175.1 k €
▲ 6.3%
1a
▲ 3.5%
3a CAGR
▲ 9.0%
5a CAGR
Kasum
19.6 k €
▲ 553%
1a
▲ 10.6%
3a CAGR
▲ 37.2%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
175.1 k €
Kasumi trend
19.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital74%
- Kohustused26%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.1 k € | ▲ 6.3% | 19.6 k € | 11% | 0 | — | 45.1 k € |
| 2024 | 164.7 k € | ▼ 12.1% | -4.3 k € | -3% | 0 | — | 25.5 k € |
| 2023 | 187.3 k € | ▲ 18.4% | -14.4 k € | -8% | 0 | — | 29.8 k € |
| 2022 | 158.2 k € | ▲ 24.2% | 14.5 k € | 9% | 1 | 158.2 k € | 44.2 k € |
| 2021 | 127.3 k € | ▲ 11.8% | -24.2 k € | -19% | 1 | 127.3 k € | 29.7 k € |
| 2020 | 113.9 k € | — | 4.0 k € | 4% | 1 | 113.9 k € | 53.9 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
- Immotrafic OÜ
- Tallinn, Õismäe tee 78 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 8-1
- Registreeritud: 2000-07-20
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (7)
- Andrus Suurväli — Juhatuse liige (alates 2024-10-01)
- Vladimir Levonjuk — Juhatuse liige (alates 2023-06-29)
- Tauno Padam — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Jelena Ilyuchenko — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Galina Šikova — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Irina Patrakova — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)
- Pavel Titov — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)