Maardu linn, Kellamäe tn 2 korteriühistu
Tegevus
Maardu linn, Kellamäe tn 2 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 23.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #11894 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
23.0 k €
▲ 127%aasta-aastas
▲ 1.8×üle sektori mediaani
Kasum
4.6 k €
▲ 326%aasta-aastas
Kasumimarginaal
20.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
9.7 k €
Kasv
Käive
23.0 k €
▲ 127%
1a
▼ 30.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
4.6 k €
▲ 326%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
23.0 k €
Kasumi trend
4.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital15%
- Kohustused85%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.0 k € | ▲ 127% | 4.6 k € | 20% | 0 | — | 9.7 k € |
| 2023 | 10.1 k € | ▼ 88.4% | 1.1 k € | 11% | 0 | — | 5.2 k € |
| 2022 | 87.1 k € | ▲ 27.9% | 0 € | 0% | 0 | — | 3.6 k € |
| 2021 | 68.0 k € | ▲ 29.2% | 0 € | 0% | 0 | — | 8.3 k € |
| 2020 | 52.7 k € | — | 0 € | 0% | 0 | — | 12.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Kentmanni tn 15 korteriühistu
- MJ Property Development OÜ
- OSAÜHING BOGA
- Tartu linn, Siili tn 8 korteriühistu
- Vilimaa OÜ
- Veneto OÜ
- Tallinn, Aia tn 17a // Uus tn 20a korteriühistu
- Tallinn, Luha tn 28 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2002-04-16
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Anneli Smirnova — Juhatuse liige (alates 2023-08-10)
- Jelena Lazarenkova — Juhatuse liige (alates 2023-08-10)