Tallinn, Pärnu mnt 48 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Pärnu mnt 48 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 72.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4801 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
72.3 k €
▼ 24.9%aasta-aastas
▲ 5.5×üle sektori mediaani
Kasum
-1.7 k €
▼ 266%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-2.4%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
14.8 k €
Kasv
Käive
72.3 k €
▼ 24.9%
1a
▼ 1.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-1.7 k €
▼ 266%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
72.3 k €
Kasumi trend
-1.7 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital32%
- Kohustused68%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72.3 k € | ▼ 24.9% | -1.7 k € | -2% | 0 | — | 14.8 k € |
| 2023 | 96.3 k € | ▲ 59.5% | 1.0 k € | 1% | 0 | — | 16.5 k € |
| 2022 | 60.4 k € | ▼ 20.7% | 3.2 k € | 5% | 1 | 60.4 k € | 20.5 k € |
| 2021 | 76.2 k € | ▲ 103% | 3.9 k € | 5% | 1 | 76.2 k € | 17.3 k € |
| 2020 | 37.5 k € | — | 2.2 k € | 6% | 1 | 37.5 k € | 21.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- CEPPA KAPITALI OÜ
- Tallinn, Järveotsa tee 43 korteriühistu
- Liberare OÜ
- Tapa vald, Tapa linn, Lembitu pst 16 korteriühistu
- Osaühing LINNA KINNISVARA
- Tartu linn, Lääne tn 1 korteriühistu
- Osaühing Blaumont Invest
- HM Property OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2002-07-29
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (3)
- Jaanus Kütt — Juhatuse liige (alates 2023-08-10)
- Kristina Aas — Juhatuse liige (alates 2020-09-07)
- Risto Marjapuu — Juhatuse liige (alates 2020-09-07)