Tallinn, J. Vilmsi tn 29 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, J. Vilmsi tn 29 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 50.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #6356 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
50.3 k €
▲ 0.9%aasta-aastas
▲ 3.8×üle sektori mediaani
Kasum
1.1 k €
▲ 309%aasta-aastas
Kasumimarginaal
2.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
11.9 k €
Kasv
Käive
50.3 k €
▲ 0.9%
1a
▲ 2.9%
3a CAGR
▲ 5.7%
5a CAGR
Kasum
1.1 k €
▲ 309%
1a
▼ 11.7%
3a CAGR
▲ 26.8%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
50.3 k €
Kasumi trend
1.1 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital41%
- Kohustused59%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.3 k € | ▲ 0.9% | 1.1 k € | 2% | 0 | — | 11.9 k € |
| 2024 | 49.8 k € | ▼ 3.4% | -546 € | -1% | 0 | — | 10.7 k € |
| 2023 | 51.6 k € | ▲ 11.9% | 1.6 k € | 3% | 0 | — | 16.4 k € |
| 2022 | 46.1 k € | ▲ 49.3% | 1.7 k € | 4% | 0 | — | 14.8 k € |
| 2021 | 30.9 k € | ▼ 19.0% | 402 € | 1% | 0 | — | 13.1 k € |
| 2020 | 38.1 k € | — | 349 € | 1% | 0 | — | 12.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Lore Real Estate OÜ
- OSAÜHING ROTNESS
- Tallinn, Sõle tn 64 korteriühistu
- Narva linn, Tallinna mnt 56 korteriühistu
- Goldrose Capital OÜ
- Industriaalehitus OÜ
- JOUTSI KINNISVARA OÜ
- Kohtla-Järve linn, Sinivoore tn 15 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2003-04-03
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (3)
- Marve Kooser — Juhatuse liige (alates 2023-08-03)
- Gert Gross — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)
- Maarja-Liis Ilus — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)