Tallinn, Järveotsa tee 17 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Järveotsa tee 17 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 73.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4750 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
73.5 k €
▼ 31.6%aasta-aastas
▲ 5.6×üle sektori mediaani
Kasum
-27 €
▼ 125%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-0.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
13.6 k €
Kasv
Käive
73.5 k €
▼ 31.6%
1a
▲ 10.8%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-27 €
▼ 125%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
73.5 k €
Kasumi trend
-27 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital5%
- Kohustused95%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 73.5 k € | ▼ 31.6% | -27 € | -0% | 0 | — | 13.6 k € |
| 2023 | 107.4 k € | ▲ 58.1% | 106 € | 0% | 0 | — | 13.6 k € |
| 2022 | 67.9 k € | ▲ 25.8% | 107 € | 0% | 2 | 34.0 k € | 11.5 k € |
| 2021 | 54.0 k € | ▲ 13.9% | 1.5 k € | 3% | 2 | 27.0 k € | 11.4 k € |
| 2020 | 47.4 k € | — | -1.4 k € | -3% | 2 | 23.7 k € | 9.9 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- RenEstate OÜ
- Ehitusprojekt OÜ
- Skwoo OÜ
- MOOLA MODE OÜ
- OÜ Tõrva Kaubandus
- Saue vald, Laagri alevik, Redise tn 6 korteriühistu
- Club Apartments OÜ
- Tallinn, Sõpruse pst 3 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2003-09-26
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (3)
- Ljudmila Belan — Juhatuse liige (alates 2025-12-09)
- Olga Zenkovich — Juhatuse liige (alates 2024-12-30)
- Sergei Migovitš — Juhatuse liige (alates 2024-12-30)