Tiskre elanike MTÜ
Tegevus
Tiskre elanike MTÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused” (EMTAK 68329). Aastakäive on 74.0 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4727 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
74.0 k €
▼ 0.4%aasta-aastas
▲ 5.7×üle sektori mediaani
Kasum
-2.2 k €
▼ 118%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-2.9%
Töötajad
0
▼ 100%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
97.9 k €
Kasv
Käive
74.0 k €
▼ 0.4%
1a
▲ 0.8%
3a CAGR
▲ 3.3%
5a CAGR
Kasum
-2.2 k €
▼ 118%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
▼ 100%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
74.0 k €
Kasumi trend
-2.2 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital96%
- Kohustused4%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.0 k € | ▼ 0.4% | -2.2 k € | -3% | 0 | — | 97.9 k € |
| 2024 | 74.2 k € | ▲ 6.9% | 12.2 k € | 16% | 1 | 74.2 k € | 100.0 k € |
| 2023 | 69.4 k € | ▼ 3.9% | 15.8 k € | 23% | 1 | 69.4 k € | 87.8 k € |
| 2022 | 72.2 k € | ▲ 19.7% | 11.0 k € | 15% | 1 | 72.2 k € | 72.0 k € |
| 2021 | 60.3 k € | ▼ 3.9% | -44 € | -0% | 1 | 60.3 k € | 61.0 k € |
| 2020 | 62.8 k € | — | 6.9 k € | 11% | 1 | 62.8 k € | 61.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Jõe Invest OÜ
- Osaühing Trailborg
- living OÜ
- Gase OÜ
- P.M. Marketing OÜ
- Tallinn, Vabaõhumuuseumi tee 4 korteriühistu
- P&E Property OÜ
- Lüganuse vald, Kiviõli linn, Võidu tn 10 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Taludevahe tn 26
- Registreeritud: 2004-05-26
- Vorm: tavaline mittetulundusühing
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (10)
- Triinu Meren — Juhatuse liige (alates 2026-04-28)
- Ahto Orav — Juhatuse liige (alates 2024-06-21)
- Aavo Kokk — Juhatuse liige (alates 2024-06-21)
- Marko Randrüüt — Juhatuse liige (alates 2024-06-21)
- Meelis Lääne — Juhatuse liige (alates 2024-06-21)
- Priit Kessa — Juhatuse liige (alates 2024-06-21)
- Katrin Rummel-Pali — Juhatuse liige (alates 2024-06-21)
- Viktor Kostjutšenko — Juhatuse liige (alates 2021-06-25)
- Kairi Kuresson — Juhatuse liige (alates 2020-07-09)
- Andres Madalik — Juhatuse liige (alates 2018-04-24)