Tallinn, E. Vilde tee 70 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, E. Vilde tee 70 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 70.8 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4893 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
70.8 k €
▲ 1.0%aasta-aastas
▲ 5.4×üle sektori mediaani
Kasum
86 €
▼ 96.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.1%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
18.0 k €
Kasv
Käive
70.8 k €
▲ 1.0%
1a
▼ 5.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
86 €
▼ 96.2%
1a
▼ 22.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
70.8 k €
Kasumi trend
86 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital3%
- Kohustused97%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 70.8 k € | ▲ 1.0% | 86 € | 0% | 0 | — | 18.0 k € |
| 2023 | 70.1 k € | ▼ 28.9% | 2.2 k € | 3% | 0 | — | 17.9 k € |
| 2022 | 98.6 k € | ▲ 19.2% | 1.3 k € | 1% | 0 | — | 15.6 k € |
| 2021 | 82.7 k € | ▼ 36.4% | 186 € | 0% | 1 | 82.7 k € | 14.3 k € |
| 2020 | 130.0 k € | — | 444 € | 0% | 1 | 130.0 k € | 14.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Dextrous Marketing OÜ
- Tallinn, Pelguranna tn 9 korteriühistu
- AN Property OÜ
- Äripindade Vahendus OÜ
- Tallinn, Uus-Maleva tn 3 korteriühistu
- OÜ RITTAR
- CC Consultere OÜ
- TOPESTATE OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2007-08-08
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (3)
- Avo Iin — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)
- Rainer Mägi — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)
- Toomas Kibus — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)