Tallinn, Joa tn 3 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Joa tn 3 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 99.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #3776 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
99.5 k €
▲ 94.5%aasta-aastas
▲ 7.6×üle sektori mediaani
Kasum
415 €
▲ 30.9%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.4%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
8.0 k €
Kasv
Käive
99.5 k €
▲ 94.5%
1a
▲ 61.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
415 €
▲ 30.9%
1a
▲ 23.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
99.5 k €
Kasumi trend
415 €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital32%
- Kohustused68%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 99.5 k € | ▲ 94.5% | 415 € | 0% | 0 | — | 8.0 k € |
| 2023 | 51.2 k € | ▲ 34.9% | 317 € | 1% | 0 | — | 7.4 k € |
| 2022 | 37.9 k € | ▲ 59.3% | 113 € | 0% | 0 | — | 4.2 k € |
| 2021 | 23.8 k € | ▼ 17.3% | 223 € | 1% | 0 | — | 3.5 k € |
| 2020 | 28.8 k € | — | 350 € | 1% | 0 | — | 3.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Tallinn, Võru tn 8 korteriühistu
- LB Home OÜ
- Brightinvest OÜ
- KSM Holdings OÜ
- Osaühing AUTOMAATIKA KB
- Realin OÜ
- RTE GRUPP OÜ
- Tallinn, J. Sütiste tee 15 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Registreeritud: 2008-01-30
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (3)
- Timo Olesk — Juhatuse liige (alates 2019-12-13)
- Argo Smirnov — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)
- Lauri Lind — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)