Mittetulundusühing Ristna sadam
Tegevus
Mittetulundusühing Ristna sadam on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 46.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #6697 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
46.7 k €
▼ 34.4%aasta-aastas
▲ 3.6×üle sektori mediaani
Kasum
17.6 k €
▼ 66.2%aasta-aastas
Kasumimarginaal
37.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
479.1 k €
Kasv
Käive
46.7 k €
▼ 34.4%
1a
▼ 6.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
17.6 k €
▼ 66.2%
1a
▼ 13.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
46.7 k €
Kasumi trend
17.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital74%
- Kohustused26%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 46.7 k € | ▼ 34.4% | 17.6 k € | 38% | 0 | — | 479.1 k € |
| 2023 | 71.2 k € | ▲ 17.8% | 52.2 k € | 73% | 0 | — | 461.5 k € |
| 2022 | 60.5 k € | ▲ 5.8% | 22.6 k € | 37% | 0 | — | 409.3 k € |
| 2021 | 57.1 k € | ▲ 24.2% | 27.1 k € | 47% | 0 | — | 386.6 k € |
| 2020 | 46.0 k € | — | 16.0 k € | 35% | 0 | — | 359.5 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- OÜ Eufooria
- Heveron OÜ
- Real Estate Consulting OÜ
- Narva linn, Partisani tn 9 korteriühistu
- ANTED OÜ
- Roovälja OÜ
- Osaühing TERASVARA
- Tallinn, Vindi tn 18 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Keibu küla, Tõnissoo
- Registreeritud: 2014-02-11
- KMKR nr: EE102014774
- Vorm: tavaline mittetulundusühing
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Svetlana Šukolajets — Juhatuse liige (alates 2018-05-10)