Osaühing Eviman
Activity
Osaühing Eviman is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 84.3 k € with 0 employees, ranks #4286 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
84.3 k €
▼ 2.2%YoY
▲ 6.5×above industry median
Profit
-1.2 k €
▼ 100%YoY
Profit margin
-1.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
11.13 M €
Growth
Revenue
84.3 k €
▼ 2.2%
1y
▼ 18.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-1.2 k €
▼ 100%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
84.3 k €
Profit trend
-1.2 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity94%
- Liabilities6%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 84.3 k € | ▼ 2.2% | -1.2 k € | -1% | 0 | — | 11.13 M € |
| 2023 ✓ | 86.2 k € | ▼ 11.8% | 292.3 k € | 339% | 0 | — | 11.13 M € |
| 2022 ✓ | 97.8 k € | ▼ 36.9% | -479.1 k € | -490% | 0 | — | 10.84 M € |
| 2021 ✓ | 155.0 k € | ▲ 43.9% | 2.61 M € | 1684% | 0 | — | 11.82 M € |
| 2020 ✓ | 107.7 k € | — | 1.18 M € | 1096% | 0 | — | 9.21 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Toorak OÜ
- OÜ KOSMED
- Lääne-Harju vald, Rummu alevik, Aia tn 9 korteriühistu
- UNIFUND OÜ
- Footerson OÜ
- osaühing Erikonsultatsioonid
- OSAÜHING OVERTIME
- Tallinn, Pae tn 56 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Meistri tn 6
- Registered: 1997-12-23
- VAT no.: EE100343667
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Viido Einer — Juhatuse liige (since 1997-12-23)