OÜ TÕNIS TARBE
Activity
OÜ TÕNIS TARBE is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 69.3 k € with 0 employees, ranks #4968 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
69.3 k €
▲ 1.9%YoY
▲ 5.3×above industry median
Profit
32.0 k €
▲ 262%YoY
Profit margin
46.2%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
833.3 k €
Growth
Revenue
69.3 k €
▲ 1.9%
1y
▲ 6.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
32.0 k €
▲ 262%
1y
▼ 28.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
69.3 k €
Profit trend
32.0 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity92%
- Liabilities8%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.3 k € | ▲ 1.9% | 32.0 k € | 46% | 0 | — | 833.3 k € |
| 2023 | 68.0 k € | ▲ 5.6% | 8.8 k € | 13% | 0 | — | 801.3 k € |
| 2022 | 64.4 k € | ▲ 12.7% | 2.0 k € | 3% | 0 | — | 792.5 k € |
| 2021 | 57.1 k € | ▲ 105% | 87.2 k € | 153% | 0 | — | 790.5 k € |
| 2020 | 27.9 k € | — | -2.4 k € | -9% | 0 | — | 703.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- OÜ MITVAL
- OÜ Rectas
- Tallinn, Vabaduse pst 209 korteriühistu
- SELPOL OÜ
- Maaportaal OÜ
- OÜ LOHU LELU
- OÜ Vilde Maja
- Tartu linn, Kalda tee 30 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalasadama tn 2
- Registered: 1998-03-04
- VAT no.: EE100065657
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Tõnis Tarbe — Juhatuse liige (since 1998-03-04)