OÜ MITVAL
Activity
OÜ MITVAL is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 69.3 k € with 0 employees, ranks #4967 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
69.3 k €
▲ 18.9%YoY
▲ 5.3×above industry median
Profit
845.5 k €
▲ 25.5%YoY
Profit margin
1220.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
8.76 M €
Growth
Revenue
69.3 k €
▲ 18.9%
1y
▼ 3.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
845.5 k €
▲ 25.5%
1y
▼ 10.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
69.3 k €
Profit trend
845.5 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity85%
- Liabilities15%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 69.3 k € | ▲ 18.9% | 845.5 k € | 1220% | 0 | — | 8.76 M € |
| 2023 ✓ | 58.3 k € | ▼ 12.1% | 673.9 k € | 1157% | 0 | — | 8.92 M € |
| 2022 ✓ | 66.3 k € | ▼ 14.0% | 460.2 k € | 695% | 0 | — | 8.24 M € |
| 2021 ✓ | 77.0 k € | ▲ 64.8% | 1.17 M € | 1515% | 0 | — | 8.38 M € |
| 2020 ✓ | 46.7 k € | — | -260.8 k € | -558% | 0 | — | 7.72 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- OÜ TÕNIS TARBE
- OÜ Rectas
- Tallinn, Vabaduse pst 209 korteriühistu
- SELPOL OÜ
- Tartu linn, Kalda tee 30 korteriühistu
- Maaportaal OÜ
- FurJoosi OÜ
- OÜ LOHU LELU
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vaba tn 19a
- Registered: 2002-05-13
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (3)
- Ülo Hage — Juhatuse liige (since 2022-11-18)
- Sander Hage — Juhatuse liige (since 2011-09-21)
- Silver Hage — Juhatuse liige (since 2011-09-21)