Osaühing Smet
Activity
Osaühing Smet is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 5.4 k € with 0 employees, ranks #21595 of 32,071 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
5.4 k €
▼ 19.6%YoY
▼ 2.4×below industry median
Profit
-10.9 k €
▲ 31.7%YoY
Profit margin
-202.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
81.3 k €
Growth
Revenue
5.4 k €
▼ 19.6%
1y
▼ 18.5%
3y CAGR
▼ 36.9%
5y CAGR
Profit
-10.9 k €
▲ 31.7%
1y
▼ 73.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
5.4 k €
Profit trend
-10.9 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.4 k € | ▼ 19.6% | -10.9 k € | -202% | 0 | — | 81.3 k € |
| 2024 | 6.7 k € | ▲ 21.8% | -16.0 k € | -238% | 0 | — | 92.2 k € |
| 2023 | 5.5 k € | ▼ 44.8% | -197.2 k € | -3569% | 1 | 5.5 k € | 108.5 k € |
| 2022 | 10.0 k € | ▼ 92.2% | -569.1 k € | -5687% | 2 | 5.0 k € | 305.7 k € |
| 2021 ✓ | 128.3 k € | ▲ 138% | 2.73 M € | 2124% | 2 | 64.2 k € | 2.74 M € |
| 2020 | 54.0 k € | — | 10.2 k € | 19% | 1 | 54.0 k € | 86.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Linnapesake OÜ
- Vinni vald, Tudu alevik, Tuleviku tn 3 korteriühistu
- PROMEX KV OÜ
- Jõgeva vald, Jõgeva linn, Puiestee tn 27 korteriühistu
- Tallinn, Kivimurru tn 3a korteriühistu
- Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pikk tn 1 korteriühistu
- K.M.E. Haldus OÜ
- Korteriühistu TOSIN
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Lepatriinu tn 6
- Registered: 1998-11-09
- VAT no.: EE100482036
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Sergei Krainik — Juhatuse liige (since 2012-01-16)