SE Varahaldus OÜ
Activity
SE Varahaldus OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 66.0 k € with 1 employees, ranks #5161 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
66.0 k €
▼ 47.3%YoY
▲ 5.1×above industry median
Profit
-146.8 k €
▼ 727%YoY
Profit margin
-222.4%
Employees
1
· 0.0%YoY
Revenue per employee
66.0 k €
Cost per employee
11.7 k €
Equity
1.98 M €
Growth
Revenue
66.0 k €
▼ 47.3%
1y
▼ 19.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-146.8 k €
▼ 727%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
1
· 0.0%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
66.0 k €
Profit trend
-146.8 k €
Headcount trend
1
Capital structure
- Equity99%
- Liabilities1%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.0 k € | ▼ 47.3% | -146.8 k € | -222% | 1 | 66.0 k € | 1.98 M € |
| 2023 | 125.1 k € | ▼ 17.9% | -17.7 k € | -14% | 1 | 125.1 k € | 2.21 M € |
| 2022 | 152.5 k € | ▲ 19.2% | 1.38 M € | 906% | 1 | 152.5 k € | 2.32 M € |
| 2021 | 128.0 k € | ▲ 10.0% | 57.1 k € | 45% | 0 | — | 984.3 k € |
| 2020 | 116.3 k € | — | 31.6 k € | 27% | 0 | — | 937.5 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tartu linn, Kaunase pst 7 korteriühistu
- Tori vald, Sindi linn, Pärnu mnt 39 korteriühistu
- Tallinn, Salme tn 23 korteriühistu
- Goslar OÜ
- Martensi Maja OÜ
- Tallinn, Sõpruse pst 245 korteriühistu
- D&S East Global Solutions OÜ
- KatlaProff OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Pärnu maakond, Tori vald, Kilksama küla, Selja tee 20
- Registered: 2001-02-02
- VAT no.: EE100708820
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Ove Pärtelson — Juhatuse liige (since 2001-02-02)