RS Varad OÜ
Activity
RS Varad OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 67.5 k € with 0 employees, ranks #5061 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
67.5 k €
▲ 65.8%YoY
▲ 5.2×above industry median
Profit
-3.7 k €
▼ 119%YoY
Profit margin
-5.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
104.6 k €
Growth
Revenue
67.5 k €
▲ 65.8%
1y
▲ 372%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-3.7 k €
▼ 119%
1y
▲ 29.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
67.5 k €
Profit trend
-3.7 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity27%
- Liabilities73%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67.5 k € | ▲ 65.8% | -3.7 k € | -6% | 0 | — | 104.6 k € |
| 2023 | 40.7 k € | ▲ 86.2% | 19.3 k € | 47% | 0 | — | 108.3 k € |
| 2022 | 21.9 k € | ▲ 3317% | 24.0 k € | 110% | 1 | 21.9 k € | 89.0 k € |
| 2021 | 640 € | ▼ 85.7% | -1.7 k € | -267% | 2 | 320 € | 65.0 k € |
| 2020 | 4.5 k € | — | 27.6 k € | 617% | 0 | — | 66.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Clickpower OÜ
- Tallinn, Vikerlase tn 4 korteriühistu
- Tallinn, Lastekodu tn 1 // Tartu mnt 24 korteriühistu
- EESTI VESIEHITUSE AKTSIASELTS
- Osaühing TM-KINNISVARA
- Narva linn, Tallinna mnt 46 korteriühistu
- Uus Maa Pärnu vahendusteenuste OÜ
- Tallinn, Tervise tn 11a korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Aasa tn 8
- Registered: 2008-05-26
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Rein Sõõrd — Juhatuse liige (since 2008-05-26)