Clickpower OÜ
Activity
Clickpower OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 67.5 k € with 0 employees, ranks #5063 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
67.5 k €
▼ 2.1%YoY
▲ 5.2×above industry median
Profit
-3.7 k €
▲ 21.9%YoY
Profit margin
-5.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
142.2 k €
Growth
Revenue
67.5 k €
▼ 2.1%
1y
▲ 29.1%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-3.7 k €
▲ 21.9%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
67.5 k €
Profit trend
-3.7 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity44%
- Liabilities56%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67.5 k € | ▼ 2.1% | -3.7 k € | -6% | 0 | — | 142.2 k € |
| 2023 | 69.0 k € | ▲ 82.5% | -4.8 k € | -7% | 0 | — | 145.9 k € |
| 2022 | 37.8 k € | ▲ 20.5% | 63.3 k € | 168% | 0 | — | 150.7 k € |
| 2021 | 31.4 k € | ▲ 56.2% | 98.6 k € | 314% | 0 | — | 87.3 k € |
| 2020 | 20.1 k € | — | -8.7 k € | -43% | 0 | — | -11.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- RS Varad OÜ
- Tallinn, Vikerlase tn 4 korteriühistu
- Tallinn, Lastekodu tn 1 // Tartu mnt 24 korteriühistu
- EESTI VESIEHITUSE AKTSIASELTS
- Osaühing TM-KINNISVARA
- Narva linn, Tallinna mnt 46 korteriühistu
- Uus Maa Pärnu vahendusteenuste OÜ
- Tallinn, Tervise tn 11a korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Nunne tn 1-2
- Registered: 2017-08-02
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Mariliis Leiner — Juhatuse liige (since 2017-08-02)
- Rene Kiil — Juhatuse liige (since 2017-08-02)