Valjala Põllumajanduslik Osaühing
Tegevus
Valjala Põllumajanduslik Osaühing on mikroettevõte põllumajandus ja kalandus sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Piimakarjakasvatus” (EMTAK 01411). Aastakäive on 1.53 M € ja ettevõttes töötab 6 inimest, mis paigutub põllumajandus ja kalandus sektori #274 kohale 8904 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
1.53 M €
▼ 8.7%aasta-aastas
▲ 94×üle sektori mediaani
Kasum
4.1 k €
▼ 74.4%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.3%
Töötajad
6
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
255.1 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
27.1 k €
Omakapital
1.85 M €
Kasv
Käive
1.53 M €
▼ 8.7%
1a
▲ 8.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
4.1 k €
▼ 74.4%
1a
▼ 73.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
6
· 0.0%
1a
▲ 6.3%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
1.53 M €
Kasumi trend
4.1 k €
Töötajate arvu trend
6
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital45%
- Kohustused55%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 1.53 M € | ▼ 8.7% | 4.1 k € | 0% | 6 | 255.1 k € | 1.85 M € |
| 2023 ✓ | 1.68 M € | ▼ 10.6% | 16.0 k € | 1% | 6 | 279.6 k € | 1.85 M € |
| 2022 ✓ | 1.88 M € | ▲ 56.2% | 163.0 k € | 9% | 6 | 312.8 k € | 1.83 M € |
| 2021 | 1.20 M € | ▲ 8.6% | 206.8 k € | 17% | 5 | 240.3 k € | 1.67 M € |
| 2020 | 1.11 M € | — | 456.0 k € | 41% | 6 | 184.5 k € | 1.46 M € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- osaühing Jerwer
- OÜ Rämsi Agro
- OÜ BLAUTEAM
- OK Mets OÜ
- osaühing Melli Auto
- Osaühing Monistico
- Exal Agro OÜ
- P.R. Maaviljeluse OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Saare maakond, Saaremaa vald, Valjala alevik, Posti tn 4
- Registreeritud: 1996-07-26
- KMKR nr: EE100075773
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Tõnu Post59.41%
- Lorette Kald6.93%
- Maire Paiste5.94%
- Raul Maripuu5.94%
- Rain Tiirik3.96%
- Raul Tiirik3.96%
- Mall Lett2.97%
- Aivo Mägi2.97%
- Kaido Rosin0.99%
- Janis Hannus0.99%
- Valdek Kaasik0.99%
- Hellen Mäemets0.99%
- Veeve Kaasik0.99%
- Rein Trei0.99%
- Katrin Rosin0.99%
- Helvi Kiil0.99%
- Leo Kundrats0.99%
- Irme Samlik0.99%
- Eha Sepp0.99%
- Urmas Tamm0.99%
- Kaire Tiik0.99%
- Marta Mets3.44%
- Tiiu Valdi1.29%
- Merike Sõrm1.29%
- Andres Villsaar1.29%
- Aime Aarmaa0.43%
- Lembit Vutt0.43%
- Asta Sirel0.43%
- Mati Murd0.43%
- Olga Süld0.43%
- Elviine Lääts0.43%
- Salme Murd0.43%
- Roosi Teivas0.43%
- Akiliina Ots0.43%
- Elviine Ots0.43%
- Tiiu Sepp0.43%
- Janne Uustalu0.43%
- Kaidi Kerner0.43%
- Triin Kommer0.43%
- Grethe Uustalu0.43%
- Birgita Uustalu0.43%
- Tiit Uustalu0.43%
- Jolanda-Miralda Raamat0.43%
- Eerik Raamat0.43%
- Maria Pints0.43%
- Marju Ränk0.43%
- Jaan Raamat0.43%
- Selma Lepik0.43%
- Aino Minina0.43%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Lauri Post — Juhatuse liige (alates 2019-06-17)
- Tõnu Post — Juhatuse liige (alates 2012-12-05)