Räpina Põllumajanduslik Osaühing
Tegevus
Räpina Põllumajanduslik Osaühing on mikroettevõte põllumajandus ja kalandus sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus” (EMTAK 01111). Aastakäive on 573.1 k € ja ettevõttes töötab 5 inimest, mis paigutub põllumajandus ja kalandus sektori #654 kohale 8904 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
573.1 k €
▼ 16.1%aasta-aastas
▲ 35×üle sektori mediaani
Kasum
858 €
▲ 2581%aasta-aastas
Kasumimarginaal
0.1%
Töötajad
5
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
114.6 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
19.3 k €
Omakapital
1.44 M €
Kasv
Käive
573.1 k €
▼ 16.1%
1a
▼ 22.9%
3a CAGR
▼ 6.2%
5a CAGR
Kasum
858 €
▲ 2581%
1a
▼ 86.4%
3a CAGR
▼ 63.1%
5a CAGR
Töötajad
5
· 0.0%
1a
· 0.0%
3a CAGR
▲ 4.6%
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
573.1 k €
Kasumi trend
858 €
Töötajate arvu trend
5
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital62%
- Kohustused38%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 573.1 k € | ▼ 16.1% | 858 € | 0% | 5 | 114.6 k € | 1.44 M € |
| 2024 | 682.9 k € | ▼ 32.5% | 32 € | 0% | 5 | 136.6 k € | 1.44 M € |
| 2023 | 1.01 M € | ▼ 19.0% | 4.4 k € | 0% | 5 | 202.3 k € | 1.44 M € |
| 2022 | 1.25 M € | ▲ 53.5% | 342.8 k € | 27% | 5 | 249.9 k € | 1.43 M € |
| 2021 | 814.2 k € | ▲ 3.0% | 140.9 k € | 17% | 5 | 162.8 k € | 1.09 M € |
| 2020 | 790.3 k € | — | 125.3 k € | 16% | 4 | 197.6 k € | 948.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- osaühing Saare Saba ja Sarved
- Koorti Köögiviljad OÜ
- OÜ Springland
- KR Puitehituse Osaühing
- Liivamets OÜ
- Luxveg OÜ
- Frumentum OÜ
- Clarisson OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Põlva maakond, Räpina vald, Ristipalo küla, Töökoja
- Registreeritud: 1996-10-13
- KMKR nr: EE100002270
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Jüri Avikson51.26%
- Tammekalda OÜ19.67%
- Kristjan Kasearu100.00%
- Aivar Lind11.36%
- Kristjan Kasearu5.87%
- Hele Lillemäe1.89%
- Maie Kivistik1.60%
- Maia Mähar1.51%
- Harri Mähar1.51%
- Kaisa Mähar1.51%
- Jüri Avikson100.00%
- Aavo Kliiman0.59%
- Taivo Sillaots0.45%
- Aare Sarja0.43%
- Siina Ilves0.42%
- Maive Tõemäe0.38%
- Maris Kruusmägi0.38%
- Siivi Punnisk0.38%
- Mare Tolmusk0.38%
- Maire Rütmik0.34%
- Väino Lukk0.30%
- Natalja Papkina0.30%
- Jana Rammulüüs0.19%
- Lydia Adamson0.19%
- Lylia Adamson0.19%
- Kert Võlli0.19%
- Priit Võlli0.19%
- Vello Rannaste0.19%
- Elfriede Zirnask0.19%
- Maret Arbma0.19%
- Tatjana Jaitskaja0.19%
- Laur Lepson0.19%
- Mareike Nool0.19%
- Kalev Tuul0.17%
- Valter Seli0.13%
- Heino Loodus0.09%
- Siina Tuul0.09%
- Aare Annom0.04%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Jüri Avikson — juhatuse liige (juhataja) (alates 1996-10-13)