Osaühing Kasti Mõis
Tegevus
Osaühing Kasti Mõis on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 11.8 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #16788 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
11.8 k €
▼ 1.7%aasta-aastas
▼ 1.1×alla sektori mediaani
Kasum
19.0 k €
▼ 66.8%aasta-aastas
Kasumimarginaal
161.0%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
11.8 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
3.3 k €
Omakapital
262.4 k €
Kasv
Käive
11.8 k €
▼ 1.7%
1a
▼ 0.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
19.0 k €
▼ 66.8%
1a
▲ 20.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
· 0.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
11.8 k €
Kasumi trend
19.0 k €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital99%
- Kohustused1%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.8 k € | ▼ 1.7% | 19.0 k € | 161% | 1 | 11.8 k € | 262.4 k € |
| 2023 | 12.0 k € | ▲ 1.7% | 57.1 k € | 477% | 1 | 12.0 k € | 243.4 k € |
| 2022 | 11.8 k € | ▼ 0.5% | 15.8 k € | 134% | 1 | 11.8 k € | 186.3 k € |
| 2021 | 11.8 k € | ▲ 0.5% | 11.0 k € | 93% | 1 | 11.8 k € | 170.5 k € |
| 2020 | 11.8 k € | — | 9.6 k € | 81% | 1 | 11.8 k € | 159.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Treasure Holding OÜ
- Tallinn, Roosikrantsi tn 16 korteriühistu
- Hooneühistu PÕHJA GARAAŽID-8
- Tartu linn, Tähtvere tn 11 korteriühistu
- Hooneühistu Severnõi -7
- Freeline Baltic OÜ
- Pärnu linn, Kooli tn 21 korteriühistu
- Tallinn, F. R. Faehlmanni tn 32 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Rapla maakond, Märjamaa vald, Kasti küla, Kontori
- Registreeritud: 1997-06-09
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Osaühing Orgita Põld100.00%
- Sulev Mölder15.69%
- Rosiine Riismaa5.23%
- Jaan Roonurm4.58%
- Silvi Kubpart4.58%
- Jaan Lehtsaar4.58%
- Marju Koks4.58%
- Heinu Lindsalu4.58%
- Milvi Rudi4.58%
- Enn Reose3.92%
- Eneli Veltmann3.27%
- Jaan Veltmann3.27%
- Reet Jänes3.27%
- Aivo Lund3.27%
- Marge Koovit3.27%
- Olev Kütt3.27%
- Oliver Veltmann3.27%
- Kalev Puk2.61%
- Kalle Väinola2.61%
- Silvi Mitt2.61%
- Ilvi Nõojärv2.61%
- Lembit Kolks2.61%
- Anne Kütt1.96%
- Sirje Varik1.96%
- Andres Erissaar1.63%
- Tõnis Erissaar1.63%
- Peeter Luik1.31%
- Inge Kasenurm1.31%
- Aliide Kolks1.31%
- Jaan Kristal1.31%
- Sofie Nõlvak1.31%
- Ene Reinsalu1.31%
- Saima Reose1.31%
- Tiit Reose1.31%
- Koidula Lillesalu1.31%
- Siiri Vilde0.65%
- Arnold Sommermann0.65%
- Heino Sarapuu0.65%
- Viivi Roonurm0.65%
- Veiko Reose0.65%
- Rein Reose0.65%
- Valli Leppsalu0.65%
- Aivar Kell0.65%
- Väino Kasenurme0.65%
- Vilma Härmik0.65%
- Jüri Lehtsaar0.65%
- Ene Issak0.65%
- Elmet Reose0.65%
- Eivi Kallaste0.65%
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (1)
- Sulev Mölder — Juhatuse liige (alates 2006-01-02)