Taaliku Põllumajanduslik Osaühing
Tegevus
Taaliku Põllumajanduslik Osaühing on mikroettevõte põllumajandus ja kalandus sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Muu veislaste ja pühvlikasvatus” (EMTAK 01421). Aastakäive on 20.1 k € ja ettevõttes töötab 1 inimest, mis paigutub põllumajandus ja kalandus sektori #4173 kohale 8904 ettevõttest.
Maksuvõlg
4.1 k €Andmed seisuga 2026-05-11
- sh tasumisgraafikus3.5 k €
- Vanim tasumata nõue2025-05-20
Ülevaade (2024)
Käive
20.1 k €
▼ 4.6%aasta-aastas
▲ 1.2×üle sektori mediaani
Kasum
1.6 k €
▲ 103%aasta-aastas
Kasumimarginaal
8.0%
Töötajad
1
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
20.1 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
26.6 k €
Omakapital
18.6 k €
Kasv
Käive
20.1 k €
▼ 4.6%
1a
▲ 65.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
1.6 k €
▲ 103%
1a
▼ 48.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
1
· 0.0%
1a
· 0.0%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
20.1 k €
Kasumi trend
1.6 k €
Töötajate arvu trend
1
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital10%
- Kohustused90%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.1 k € | ▼ 4.6% | 1.6 k € | 8% | 1 | 20.1 k € | 18.6 k € |
| 2023 | 21.1 k € | ▼ 48.0% | -52.5 k € | -249% | 1 | 21.1 k € | 17.0 k € |
| 2022 | 40.6 k € | ▲ 813% | -45.5 k € | -112% | 1 | 40.6 k € | 69.5 k € |
| 2021 | 4.5 k € | ▼ 49.9% | 11.8 k € | 265% | 1 | 4.5 k € | 115.0 k € |
| 2020 | 8.9 k € | — | -8.2 k € | -93% | 1 | 8.9 k € | 103.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Ruupa Puukool OÜ
- OÜ Farmiti
- RKO TEENUS OÜ
- OÜ Kooskora
- Kempi Talu OÜ
- Kaks Tera OÜ
- Uus Allikmäe OÜ
- Kuningkobra OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Saare maakond, Saaremaa vald, Taaliku küla, Lembitu
- Registreeritud: 1998-03-13
- KMKR nr: EE100070257
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Inga Mägi9.83%
- Urmas Mägi9.83%
- Tõnu Luhaäär8.81%
- Arseeni Nurk7.50%
- Margus Hiis6.99%
- Serafiima Ükskask6.41%
- Helga Hiis6.19%
- Marje Tiitma5.61%
- Margus Tiitma5.61%
- Aleksander Kukk5.39%
- Urmas Mägi5.24%
- Aare Hõbenael5.24%
- Heino Kollo4.52%
- Andres Hiis3.42%
- Arvo Vakker3.28%
- Aleksander Põld2.99%
- Arvo Nurk2.69%
- Erki Lukner2.40%
- Mait Lukner2.40%
- Mait Lukner1.82%
- Vambola Reimal1.24%
- Laine Kannik1.17%
- Juta Kukk1.09%
- Hendrik Rahumaa0.95%
- Felix Tiitma0.95%
- Vello Vaha0.95%
- Raivo Mägi0.95%
- Mart Jaama0.95%
- Erki Lukner0.73%
- Linda Mölder0.66%
- OÜ Randi0.58%
- Janek Mägi100.00%
- Albert Truu0.58%
- Tina Põld0.44%
- Meiu Unger0.44%
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (4)
- Aleksander Kukk — Juhatuse liige (alates 1998-03-13)
- Margus Hiis — Juhatuse liige (alates 1998-03-13)
- Urmas Mägi — Juhatuse liige (alates 1998-03-13)
- Vello Vaha — Juhatuse liige (alates 1998-03-13)