MV- Ineast OÜ
Tegevus
MV- Ineast OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 67.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5052 kohale 32 066 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
67.7 k €
▼ 5.4%aasta-aastas
▲ 5.2×üle sektori mediaani
Kasum
114.7 k €
▲ 2508%aasta-aastas
Kasumimarginaal
169.4%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
637.8 k €
Kasv
Käive
67.7 k €
▼ 5.4%
1a
▲ 7.2%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
114.7 k €
▲ 2508%
1a
▲ 89.1%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
67.7 k €
Kasumi trend
114.7 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital99%
- Kohustused1%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67.7 k € | ▼ 5.4% | 114.7 k € | 169% | 0 | — | 637.8 k € |
| 2023 | 71.6 k € | ▲ 5.9% | 4.4 k € | 6% | 0 | — | 541.1 k € |
| 2022 | 67.6 k € | ▲ 23.1% | 31.2 k € | 46% | 0 | — | 546.7 k € |
| 2021 | 54.9 k € | ▲ 20.5% | 17.0 k € | 31% | 0 | — | 515.6 k € |
| 2020 | 45.6 k € | — | -17.2 k € | -38% | 0 | — | 506.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- OÜ Linken VH
- OÜ Tresor Holding
- Townhouse invest OÜ
- Jurmill OÜ
- Osaühing Smaragd
- Kibuvitsa 26 OÜ
- Kohtla-Järve linn, Estonia pst 20a korteriühistu
- KR invest Eesti OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Viimsi vald, Pringi küla, Rannapiiri tee 5
- Registreeritud: 2001-02-05
- KMKR nr: EE100679085
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Veikko Matti Uolevi Vattula — Juhatuse liige (alates 2003-01-03)