Osaühing Smaragd
Tegevus
Osaühing Smaragd on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 67.7 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5054 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
67.7 k €
▼ 14.5%aasta-aastas
▲ 5.2×üle sektori mediaani
Kasum
14.8 k €
▼ 35.1%aasta-aastas
Kasumimarginaal
21.9%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
275.8 k €
Kasv
Käive
67.7 k €
▼ 14.5%
1a
▲ 9.9%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
14.8 k €
▼ 35.1%
1a
▼ 15.5%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
67.7 k €
Kasumi trend
14.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital47%
- Kohustused53%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67.7 k € | ▼ 14.5% | 14.8 k € | 22% | 0 | — | 275.8 k € |
| 2023 | 79.1 k € | ▼ 6.4% | 22.9 k € | 29% | 0 | — | 260.9 k € |
| 2022 | 84.6 k € | ▲ 65.9% | 34.4 k € | 41% | 0 | — | 238.0 k € |
| 2021 | 51.0 k € | ▲ 8.2% | 24.6 k € | 48% | 1 | 51.0 k € | 203.6 k € |
| 2020 | 47.1 k € | — | 12.6 k € | 27% | 1 | 47.1 k € | 179.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Kibuvitsa 26 OÜ
- OÜ Tresor Holding
- OÜ Linken VH
- MV- Ineast OÜ
- Townhouse invest OÜ
- Jurmill OÜ
- KR invest Eesti OÜ
- Narva linn, Tallinna mnt 46 korteriühistu
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Luise tn 38a-3
- Registreeritud: 2003-10-29
- KMKR nr: EE101300104
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Katrin Põldvee — Juhatuse liige (alates 2003-12-08)
- Tõnu Rasmus Põldvee — Juhatuse liige (alates 2003-12-08)