Villa Wesset OÜ
Tegevus
Villa Wesset OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 283.5 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #1737 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2025)
Käive
283.5 k €
▼ 1.5%aasta-aastas
▲ 22×üle sektori mediaani
Kasum
50.6 k €
▲ 10396%aasta-aastas
Kasumimarginaal
17.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
510.5 k €
Kasv
Käive
283.5 k €
▼ 1.5%
1a
▲ 6.3%
3a CAGR
▲ 5.6%
5a CAGR
Kasum
50.6 k €
▲ 10396%
1a
▲ 4.1%
3a CAGR
▲ 1.9%
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
283.5 k €
Kasumi trend
50.6 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital48%
- Kohustused52%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.5 k € | ▼ 1.5% | 50.6 k € | 18% | 0 | — | 510.5 k € |
| 2024 | 287.9 k € | ▼ 8.1% | -491 € | -0% | 0 | — | 459.9 k € |
| 2023 | 313.3 k € | ▲ 32.6% | 54.6 k € | 17% | 0 | — | 510.4 k € |
| 2022 | 236.3 k € | ▲ 9.4% | 44.8 k € | 19% | 0 | — | 523.3 k € |
| 2021 | 216.0 k € | ▼ 0.1% | 44.7 k € | 21% | 0 | — | 510.3 k € |
| 2020 | 216.3 k € | — | 45.9 k € | 21% | 0 | — | 536.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Diego Arendus OÜ
- Nord Property OÜ
- osaühing Värvaltrans Varahaldus
- ÜLO Property OÜ
- THE LOFT OÜ
- Asset Consult OÜ
- Tallinn, Männiku tee 93 korteriühistu
- Sära tee 8 OÜ
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Supeluse tn 26
- Registreeritud: 2003-09-30
- KMKR nr: EE100852446
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- osaühing OGA INVEST66.00%
- Hendrik Savest100.00%
- Henri Soosalu24.00%
- Osaühing Maurentes10.00%
- Henri Soosalu100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (2)
- Triinu Lill — Juhatuse liige (alates 2020-01-02)
- Ants Savest — Juhatuse liige (alates 2016-02-02)