Osaühing LUMEVESKI
Tegevus
Osaühing LUMEVESKI on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Kinnisvarateenuste vahendusteenus” (EMTAK 68311). Aastakäive on 145.1 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #2841 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
145.1 k €
▲ 187%aasta-aastas
▲ 11×üle sektori mediaani
Kasum
123.8 k €
▲ 445%aasta-aastas
Kasumimarginaal
85.3%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
417.7 k €
Kasv
Käive
145.1 k €
▲ 187%
1a
▲ 2.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
123.8 k €
▲ 445%
1a
▼ 12.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
145.1 k €
Kasumi trend
123.8 k €
Töötajate arvu trend
0
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital95%
- Kohustused5%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 145.1 k € | ▲ 187% | 123.8 k € | 85% | 0 | — | 417.7 k € |
| 2023 | 50.6 k € | ▼ 46.1% | 22.7 k € | 45% | 0 | — | 345.4 k € |
| 2022 | 93.8 k € | ▼ 30.6% | 90.6 k € | 97% | 0 | — | 398.8 k € |
| 2021 | 135.3 k € | ▲ 135% | 184.0 k € | 136% | 0 | — | 334.1 k € |
| 2020 | 57.6 k € | — | 105.9 k € | 184% | 0 | — | 204.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Lehe Apartments OÜ
- osaühing Top Raadio
- OÜ Pädaste Sadam
- OÜ Merson Properties
- Roterna OÜ
- Tallinn, Tööstuse tn 89 korteriühistu
- ECOHARVEST OÜ
- osaühing AJJ KINNISVARA
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tallinna tn 19b-2
- Registreeritud: 2004-03-19
- KMKR nr: EE102045374
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Margus Kluge — Juhatuse liige (alates 2011-07-06)